Seria OSIEDLOWY

DOMY Seria OSIEDLOWY energooszczędne domy dopasowane do Twoich potrzeb

Osiedlowy to model budynku który wpisuję się w panoramę osiedla domów jednorodzinnych zarówno na terenach miejskich jak i na peryferiach. Cechą charakterystyczną tych domów jest optymalne zaprojektowanie powierzchni użytkowej, tak aby jak najlepiej dopasować budynek także do działki o niewielkiej powierzchni, uwzględniając jednocześnie miejsce na ogród.

Oferta domów Seria OSIEDLOWY

Dom OSIEDLOWY 1

To model tradycyjnego budynku dla cztero lub pięcio osobowej rodziny. Parter pełni funkcje użytkowo rekreacyjną natomiast piętro w pełni sypialnianą.

Dzięki smukłej oraz zwięzłej bryle uzyskujemy kompletny rodzinny budynek wpasowując się w niewielką działkę.

Dom OSIEDLOWY 1 - szczegóły

Dom OSIEDLOWY 2

Komfortowy i funkcjonalny – taki jest parterowy DOM OSIEDLOWY 2, który może stać się idealnym miejscem do życia dla Twojej rodziny. Kompaktowy i bardzo praktyczny układ wnętrza składa się z dużej części dziennej otwartej na ogród i prywatnej strefy sypialni. Co ważne – cześć mieszkalna jest w praktyczny sposób połączona z garażem, który w razie potrzeb możemy powiększyć do dwóch stanowisk.

Dom OSIEDLOWY 2 - szczegóły

Dom OSIEDLOWY 3

OSIEDLOWY 3 to dom parterowy w typie nowoczesnej stodoły. Budynek wykończony został jasnym tynkiem, który fragmentarycznie został zestawiony z jasną deską elewacyjną. Drewno podkreśla zadaszoną strefę wejścia do domu oraz znajdującą się od strony ogrodu wnękę i zadaszony taras przy sypialniach.

Dom OSIEDLOWY 3 - szczegóły

Dom OSIEDLOWY 4

OSIEDLOWY 4 to kolejna odsłona domu parterowego zbudowanego z dwóch przenikających się brył. Niższa część z płaskim dachem pokryta została deską w jasnym, naturalnym kolorze, a wyższą część z dachem dwuspadowym wykończyliśmy białym tynkiem.

Dom OSIEDLOWY 4 - szczegóły

Dom OSIEDLOWY 5

OSIEDLOWY 5 to propozycja domu parterowego o kompaktowej powierzchni ok. 86 m2. Projekt doskonale wpisze się w wąską i podłużną działkę. Nowoczesny budynek z dwuspadowym dachem bez okapu wykończony został jasnym tynkiem. Elewację zewnętrzną fragmentarycznie ozdabia deska elewacyjna, która podkreśla wejście do domu oraz zadaszony taras znajdujący się od strony salonu.

Dom OSIEDLOWY 5 - szczegóły