Seria LEŚNY

DOMY Seria LEŚNY energooszczędne domy dopasowane do Twoich potrzeb

Domy z serii Leśny idealnie wpisują się w klimat terenu intensywnie zadrzewionego. Las stanowi doskonałe tło dla nowoczesnej architektury. Elewacja drewniana pozwala wpasować dom w naturalne otoczenie.

Oferta domów Seria LEŚNY

Dom LEŚNY 1

Dom LEŚNY 1 PARTER to połączenie cech nowoczesnej stodoły oraz tradycyjnego budynku dwuspadowego. Standardowy okap został zastąpiony wcięciem w bryle w budynku podkreślając tym samym jego nieszablonową architekturę.

Przestrzeń użytkową tworzy parter nad którym znajduję się strych jako dodatkowe miejsce do przechowywania.  Konstrukcja dachu umożliwia także wykonanie przestrzeni otwartej nad salonem i jadalnią.

Dom LEŚNY 1 - szczegóły

Dom LEŚNY 2

LEŚNY 2 to nowoczesna stodoła stworzona z dwóch brył które wydzielają w domu strefę dzienna oraz nocną. Układ budynku oraz podcień przy oknie salonowym tworzy intymną/ kameralną przestrzeń do spędzania czasu na tarasie oraz w ogrodzie.

Przestrzeń użytkową domu znajduje się na parterze. Konstrukcja dachu umożliwia wykonanie przestrzeni otwartej nad salonem i jadalnią oraz daje możliwość wydzielenia strychu jako dodatkowego miejsca do przechowywania.

Dom LEŚNY 2 - szczegóły

Dom LEŚNY 3

Dom Leśny 3 to typ nowoczesnej stodoły z otwartą przestrzenią nad salonem oraz szklana fasadą.

Dom LEŚNY 3 - szczegóły