DOMY SERII LEŚNY
energooszczędne domy dopasowane do twoich potrzeb

Domy z serii Leśny idealnie wpisują się w klimat terenu intensywnie zadrzewionego. Las stanowi doskonałe tło dla nowoczesnej architektury. Elewacja drewniana pozwala wpasować dom w naturalne otoczenie.

Oferta domów LEŚNY INVECO

Dom LEŚNY 1 to połączenie cech nowoczesnej stodoły oraz tradycyjnego budynku dwuspadowego. Standardowy okap został zastąpiony wcięciem w bryle w budynku podkreślając tym samym jego nieszablonową architekturę.

Przestrzeń użytkową tworzy parter z otwartą przestrzenią stropową nad salonem. Dodatkowo poddasze może pełnić rolę strychu lub zostać zaadaptowane jako dodatkowe pomieszczenia.

więcej

LEŚNY 2 to nowoczesna stodoła stworzona z dwóch brył które wydzielają w domu strefę dzienna oraz nocną. Układ budynku oraz podcień przy oknie salonowym tworzy intymną/ kameralną przestrzeń do spędzania czasu na tarasie oraz w ogrodzie.

Przestrzeń użytkową domu znajduje się na parterze. Konstrukcja dachu umożliwia wykonanie przestrzeni otwartej nad salonem i jadalnią oraz daje możliwość wydzielenia strychu jako dodatkowego miejsca do przechowywania.

więcej